Jihočeská hasičská liga

Jihočeská hasičská liga - 2019 - souhrn

Mapa soutěží

Termíny konání soutěží

Datum a čas Den Místo konání Okres Terče
Hasičská soutěž - Srubec - 25.05.2019 13:00 Hasičská soutěž - Srubec - 25.05.2019 13:00 Požární útok Srubec (okres: České Budějovice, Jihočeský kraj)
25.5.2019 13:00
so Srubec ČB Sklopné
Hasičská soutěž - Budilov - 01.06.2019 13:00 Hasičská soutěž - Budilov - 01.06.2019 13:00 Požární útok Budilov (okres: Prachatice, Jihočeský kraj)
1.6.2019 13:00
so Budilov PT Sklopné
Hasičská soutěž - Holubov - 08.06.2019 13:00 Hasičská soutěž - Holubov - 08.06.2019 13:00 Požární útok Holubov (okres: Český Krumlov, Jihočeský kraj)
8.6.2019 13:00
so Holubov ČK Nástřikové
Hasičská soutěž - Třísov - 09.06.2019 13:00 Hasičská soutěž - Třísov - 09.06.2019 13:00 Požární útok Třísov (okres: Český Krumlov, Jihočeský kraj)
9.6.2019 13:00
ne Třísov ČK Nástřikové
Hasičská soutěž - Žernovice - 16.06.2019 13:00 Hasičská soutěž - Žernovice - 16.06.2019 13:00 Požární útok Žernovice (okres: Prachatice, Jihočeský kraj)
16.6.2019 13:00
ne Žernovice PT Sklopné
Hasičská soutěž - Krč - 06.07.2019 13:00 Hasičská soutěž - Krč - 06.07.2019 13:00 Požární útok Krč (okres: Písek, Jihočeský kraj)
6.7.2019 13:00
so Krč PI Sklopné
Hasičská soutěž - Křenovice - 13.07.2019 13:00 Hasičská soutěž - Křenovice - 13.07.2019 13:00 Požární útok Křenovice (okres: České Budějovice, Jihočeský kraj)
13.7.2019 13:00
so Křenovice ČB Sklopné
Hasičská soutěž - Lipí - 27.07.2019 13:00 Hasičská soutěž - Lipí - 27.07.2019 13:00 Požární útok Lipí (okres: České Budějovice, Jihočeský kraj)
27.7.2019 13:00
so Lipí ČB Sklopné
Hasičská soutěž - Kájov - 03.08.2019 13:00 Hasičská soutěž - Kájov - 03.08.2019 13:00 Požární útok Kájov (okres: Český Krumlov, Jihočeský kraj)
3.8.2019 13:00
so Kájov ČK Nástřikové
Hasičská soutěž - Soběnov - 31.08.2019 13:00 Hasičská soutěž - Soběnov - 31.08.2019 13:00 Požární útok Soběnov (okres: Český Krumlov, Jihočeský kraj)
31.8.2019 13:00
so Soběnov ČK Sklopné
Hasičská soutěž - Mydlovary - 14.09.2019 13:00 Hasičská soutěž - Mydlovary - 14.09.2019 13:00 Požární útok Mydlovary (okres: České Budějovice, Jihočeský kraj)
14.9.2019 13:00
so Mydlovary ČB Sklopné
Hasičská soutěž - Lišov - 15.09.2019 13:00 Hasičská soutěž - Lišov - 15.09.2019 13:00 Požární útok Lišov (okres: České Budějovice, Jihočeský kraj)
15.9.2019 13:00
ne Lišov ČB Sklopné
Hasičská soutěž - Chlum - 28.09.2019 13:00 Hasičská soutěž - Chlum - 28.09.2019 13:00 Požární útok Chlum (okres: Český Krumlov, Jihočeský kraj)
28.9.2019 13:00
so Chlum ČK Nástřikové

Pořadí družstev

muži

25.05.2019 13:00
Srubec
01.06.2019 13:00
Budilov
08.06.2019 13:00
Holubov
09.06.2019 13:00
Třísov
16.06.2019 13:00
Žernovice
06.07.2019 13:00
Krč
13.07.2019 13:00
Křenovice
27.07.2019 13:00
Lipí
03.08.2019 13:00
Kájov
31.08.2019 13:00
Soběnov
14.09.2019 13:00
Mydlovary
15.09.2019 13:00
Lišov
28.09.2019 13:00
Chlum
Hodnocení
Družstvo Pořadí Body Pořadí Body Pořadí Body Pořadí Body Pořadí Body Pořadí Body Pořadí Body Pořadí Body Pořadí Body Pořadí Body Pořadí Body Pořadí Body Pořadí Body Pořadí Součet bodů Součet časů
Žernovice A 17.19 2 17 NP 18 0 21.64 1 20 22.68 5 11 17.95 3 15 17.22 1 20 16.92 1 20 17.9 3 15 19.86 1 20 1. 127 128.68
Srubec 16.99 1 20 17.71 3 15 23.89 8 8 28.77 18 0 17.14 2 17 18.3 7 9 17.15 2 17 17.83 1 20 24.13 8 8 2. 106 129.01
Tálín 18.62 9 7 17.1 1 20 23.4 6 10 23.31 7 9 17.99 4 13 18.24 6 10 17.18 3 15 20.01 11 5 21.73 2 17 3. 94 138.95
Vlkovice NP 21 0 NP 18 0 23.5 7 9 21.19 1 20 16.85 1 20 19.76 12 4 17.31 5 11 18 4 13 23.21 6 10 4. 87 139.82
Netřebice 17.79 5 11 19.27 11 5 21.82 2 17 25.59 13 3 18.32 6 10 18.09 4 13 18.05 10 6 19.96 10 6 21.9 3 15 5. 78 135.93
Holubov NP 21 0 17.84 4 13 25.69 12 4 22.97 6 10 18.28 5 11 27.61 17 0 17.24 4 13 17.89 2 17 NP 17 0 6. 68 239.91
Chlum B 18.01 6 10 18.21 6 10 23.16 5 11 22.2 3 15 NP 15 0 26.04 16 0 18.02 9 7 NP 20 0 22.36 5 11 7. 64 241.96
Ledenice 19.15 10 6 17.7 2 17 22.55 3 15 21.88 2 17 NP 15 0 19.08 10 6 NP 21 0 36.06 19 0 28.89 14 2 8. 63 249.25
Lišov A NP 21 0 18.68 10 6 NP 21 0 22.65 4 13 21.32 11 5 17.72 2 17 17.8 7 9 20.37 14 2 24.17 9 7 9. 59 142.71
Slavošovice 18.31 7 9 23.61 16 0 22.97 4 13 24.65 11 5 20.48 10 6 20.11 14 2 17.88 8 8 18.53 8 8 24.42 10 6 10. 55 147.24
Krč NP 21 0 18.39 8 8 31.13 17 0 23.57 9 7 22.24 12 4 18.2 5 11 NP 21 0 20.19 13 3 22.08 4 13 11. 46 155.8
Přísečná A 22.02 17 0 20.1 14 2 25 9 7 23.55 8 8 19.52 8 8 18.69 9 7 18.47 12 4 20.52 15 1 NP 17 0 12. 37 145.85
Benešova Hora 19.58 13 3 27.58 16 0 28.6 14 2 17.98 3 15 17.58 6 10 20.09 12 4 32.96 15 1 13. 35 164.37
Kolence 18.32 8 8 18.22 7 9 30.33 16 0 22.7 13 3 NP 19 0 18.44 11 5 18.39 6 10 14. 35 246.4
Bezdědovice 17.73 4 13 18.61 9 7 18.51 8 8 NP 21 0 15. 28 174.85
Soběnov NP 21 0 32.99 17 0 25.29 11 5 NP 28 0 19.82 9 7 41.87 18 0 21.98 19 0 18.1 5 11 26.47 12 4 16. 27 186.52
Brloh A 24.36 10 6 19.32 7 9 19.9 13 3 18.57 13 3 22.55 17 0 NP 17 0 17. 21 224.7
Jaronice NP 21 0 18.05 5 11 NP 21 0 19.14 9 7 18. 18 277.19
Bezděkov pod Třemšínem 17.35 3 15 19. 15 17.35
Lišov B 19.41 12 4 NP 18 0 30.31 21 0 20.54 15 1 NP 21 0 18.47 7 9 20. 14 328.73
Mydlovary A 20.19 15 1 25.84 14 2 19.44 11 5 19.24 14 2 21. 10 84.71
Plešovice 31.53 19 0 NP 28 0 20.69 16 0 23.47 7 9 22. 9 195.69
Milenovice 23.35 19 0 19.63 12 4 26.19 13 3 26.3 15 1 NP 15 0 NP 19 0 20.94 17 0 NP 17 0 23. 8 453.06
Přísečná B 25.07 10 6 44.56 27 0 24. 6 69.63
Třísov A 34.33 20 0 21.89 15 1 NP 21 0 35.35 25 0 21 18 0 22.79 18 0 25 11 5 25. 6 280.36
Lásenice 19.33 11 5 26. 5 19.33
Velešín A 25.3 12 4 27. 4 25.3
Třebín-Lipí 21.8 16 0 29.01 15 1 41.48 26 0 NP 19 0 21.98 19 0 NP 20 0 27.23 13 3 28. 4 381.5
Budilov 19.86 13 3 29. 3 19.86
Soběnov B 27 14 2 30.55 22 0 30. 2 57.55
Křenovice A 20.07 15 1 21.32 16 0 31. 1 41.39
Zahorčice D 14 0 32. 0 19.66
Ločenice 23.26 18 0 33. 0 23.26
Dolní Dvořiště A 31.93 24 0 34. 0 31.93
Besednice 31.52 18 0 30.67 23 0 35. 0 62.19
Pořešín 34.78 20 0 29.76 19 0 36. 0 64.54
Přídolí 30.15 20 0 34.44 16 0 37. 0 64.59
Hrabice NP 19 0 38. 0 120
Radost Sport NP 20 0 39. 0 120
Omlenice NP 21 0 28.37 17 0 40. 0 148.37

ženy

25.05.2019 13:00
Srubec
01.06.2019 13:00
Budilov
08.06.2019 13:00
Holubov
09.06.2019 13:00
Třísov
16.06.2019 13:00
Žernovice
06.07.2019 13:00
Krč
13.07.2019 13:00
Křenovice
27.07.2019 13:00
Lipí
03.08.2019 13:00
Kájov
31.08.2019 13:00
Soběnov
14.09.2019 13:00
Mydlovary
15.09.2019 13:00
Lišov
28.09.2019 13:00
Chlum
Hodnocení
Družstvo Pořadí Body Pořadí Body Pořadí Body Pořadí Body Pořadí Body Pořadí Body Pořadí Body Pořadí Body Pořadí Body Pořadí Body Pořadí Body Pořadí Body Pořadí Body Pořadí Součet bodů Součet časů
Srubec A 23.42 10 0 23.06 5 3 25.59 3 6 23.06 1 10 17.57 1 10 18.2 3 6 17.03 2 8 21.52 8 0 23.83 3 6 1. 49 148.34
Ledenice 16.85 1 10 NP 10 0 27.89 6 2 25.5 4 4 17.67 2 8 17.36 3 6 18.59 3 6 21.86 1 10 2. 46 145.72
Žernovice A 17.76 4 4 19.64 3 6 23.99 2 8 23.62 3 6 18.47 2 8 19.45 6 2 17.89 4 4 23.59 9 0 22.54 2 8 3. 44 143.91
Holubov 17.28 2 8 19.24 2 8 28.88 8 0 23.54 2 8 NP 8 0 18.45 4 4 NP 9 0 18.42 1 10 31.12 5 3 4. 41 248.05
Hrdějovice B 17.52 3 6 18.85 1 10 40.07 11 0 NP 16 0 19.75 5 3 35.78 9 0 16.99 1 10 18.45 2 8 40.03 8 0 5. 37 167.37
Lišov B 18.12 5 3 29.6 9 0 26.56 6 2 18.57 3 6 17.57 1 10 24.36 8 0 18.94 5 3 27.87 4 4 6. 28 151.99
Chlum 19.11 8 0 28.27 8 0 22.75 1 10 28.93 11 0 19.61 4 4 19.45 5 3 19.57 6 2 7. 19 157.69
Mydlovary 20.3 9 0 23.33 6 2 27.27 4 4 27.5 8 0 20.16 6 2 31.3 7 1 20.75 7 1 18.7 4 4 31.39 6 2 8. 16 172.9
Lišov A 18.4 6 2 25.26 7 1 NP 13 0 26.17 5 3 21.36 7 1 19.27 5 3 19.64 6 2 25.5 10 0 33.71 7 1 9. 13 163.81
Vacov 21.58 4 4 10. 4 21.58
Netřebice 27.52 5 3 28.07 9 0 11. 3 55.59
Todně 28.82 7 1 40.67 13 0 20.63 7 1 12. 2 90.12
Radonín 18.49 7 1 13. 1 18.49
Velešín A 27.42 7 1 14. 1 27.42
Strážkovice 28.87 10 0 15. 0 28.87
Zliv 32.17 8 0 16. 0 32.17
Benešov nad Černou 32.79 9 0 17. 0 32.79
Brloh A 40.67 13 0 18. 0 40.67
Besednice 33.37 10 0 38.16 12 0 19. 0 71.53
Omlenice 43.85 12 0 41.14 15 0 20. 0 84.99
Chlum A NP 9 0 21. 0 120